Sklep

Nasze osiągnięcia

EFEKT Meble oferuje najwyższej jakości biurka i sofy do gabinetu, a także praktyczne szafki i krzesła szkolne. Główną działalnością firmy jest sprzedaż wygodnych mebli biurowych. Niemniej jednak, na potrzeby klientów zajmujemy się także aranżacją wnętrz. Od ponad 10 lat nasze meble cieszą się ogromnym zainteresowaniem dużych przedsiębiorstw.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Zdecydowanie, naszym największym sukcesem są liczne referencje dotychczasowych klientów. Już dziś, możemy pochwalić się ogromną liczbą zaaranżowanych biur, która z dnia na dzień rośnie.


Referencje

Liczne referencje potwierdzają wysoką jakość prezentowanych w naszym sklepie foteli gabinetowych, komód czy kontenerów. Zapraszamy do przeczytania referencji dotychczasowych klientów.

Zobacz referencję

Realizacje

Przedstawiamy kilka przykładowych realizacji, które z pewnością przekonają Państwa, iż dostępne w naszym sklepie meble są świetnym wyborem do biura, recepcji, sali konferencyjnej oraz gabinetu.

Zobacz realizację