Sklep

O firmie

Od 2005 roku zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą mebli oraz foteli biurowych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników regularnie się rozwijamy. Od zawsze idziemy z duchem czasu, dlatego też stale rozwijamy naszą działalność. Aktualnie oferujemy nie tylko wygodne gabinetowe fotele i sofy, ale także ergonomiczne krzesła dla szkół i przedszkoli oraz funkcjonalne meble biurowe.

lat doświadczenia
w dystrybucji i sprzedaży
mebli oraz foteli

+

Profesjonalnych realizacji
dla firm oraz instytucji
publicznych

Najlepszych mebli i wyposażenia
w naszym sklepie

Wykwalifikowanych
i doświadczonych pracowników
służących Państwu


Nasze osiągnięcia

Naszym największym sukcesem jest zadowolenie klientów. W przeciągu kilku lat zdobyliśmy ogromną rzeszę stałych kontrahentów, którzy regularnie dokonują zakupu mebli biurowych, krzeseł szkolnych, a także stołów konferencyjnych. Co więcej, wielu klientów dzieli się pozytywnymi opiniami na temat sprawnej współpracy i korzystnej oferty, z którą mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Nasze osiągnięcia

Gwarantujemy satysfakcję

Wszystkie oferowane przez nas usługi i produkty, takie jak meble i dodatki do biura, dostępne są w niewygórowanej cenie. W związku z tym, aranżacja wybranego przez Państwa wnętrza będzie korzystną inwestycją.

Co ważne, większość produktów posiada certyfikaty potwierdzające wysoką jakość ich wykonania. Naszym atutem jest także wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, która dba o satysfakcję klienta na każdym etapie współpracy, począwszy od tworzenia projektu, aż do wykończenia wnętrza.


Nasz sklep internetowy
z meblami

www.efekt-style.pl

Dla każdego klienta ważne jest, aby dokonywanie zakupów było bezpieczne. Nasza firma zapewnia kontrahentom prawo do zwrotu zakupionych towarów, a także kilkuletni okres gwarancji, na wypadek ewentualnych usterek. Ponadto, nasi klienci są objęci Programem Ochrony Kupujących PayU, dzięki czemu zakupy w sklepie internetowym są bezproblemowe.

Przejdź do sklepu