Sklep

Ergonomia w szkole

Dzieci są niezwykle podatne na zwyrodnienia kręgosłupa. Dlatego też, należy zwracać uwagę na to w jakiej pozycji spędzają czas. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo ergonomiczne fotele, które idealnie podeprą kręgosłup dziecka podczas odrabiania lekcji. Co więcej, od lat specjalizujemy się także w sprzedaży wygodnych krzeseł oraz stolików do szkół i przedszkoli. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Młode osoby są niezwykle podatne na zwyrodnienia kręgosłupa, dlatego należy zwracać szczególną uwagę wybierając fotele i krzesła

Ergonomiczny kształt mebli

Podczas zakupu mebli do szkoły czy przedszkola warto zwracać uwagę na ich kształt. Wiele przepisów i norm prawnych wskazuje, jak powinny wyglądać meble przeznaczone do użytku w placówkach oświaty.

Oferowane przez nas ergonomiczne stoliki i krzesła zostały zaprojektowane przez profesjonalistów. W związku z tym, meble spełniają najwyższe standardy. Co ważne, podczas produkcji krzeseł, doświadczeni pracownicy zwracają uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Dzięki temu, siedziska są bardzo wygodne i wytrzymałe.


Wyjątkowe rozwiązania

Dostępne w naszym sklepie ergonomiczne meble szkolne zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i zdrowiu najmłodszych. Prezentowane stoliki posiadają możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu można dostosować je do wzrostu ucznia. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo także regulowane krzesła. Aby placówki edukacyjne wyglądały bardziej przyjaźnie, stworzyliśmy także serię krzeseł w pastelowych kolorach, które z pewnością przypadną do gustu niejednego dziecka.