Sklep

Ergonomia w pracy

Chyba każdy marzy o tym, aby po pracy nie czuć bólu pleców. Dla osób, które miewają problemy z kręgosłupem, polecamy zakup ergonomicznych foteli biurowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne jak i nowoczesne modele.


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, proponowane przez nas fotele idealnie podpierają ciało. W związku z tym, inwestycja w mebel jest najlepszym rozwiązaniem do biura i gabinetu. Co ważne, użytkownik fotela nawet podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem nie będzie odczuwał dyskomfortu

Dla osób, które miewają problemy z kręgosłupem, polecamy zakup ergonomicznych foteli biurowych.

Wyjątkowe rozwiązania

Częste spędzanie czasu w pozycji siedzącej bardzo męczy mięśnie, a także kości czy stawy. Osoby na co dzień pracujące w biurach, powinny zainwestować w krzesła, które zmniejszą obciążenie kręgosłupa w trakcie siedzenia.

Dostępne w naszej ofercie ergonomiczne fotele zostały wyprofilowane tak, by podczas spoczynku odpowiednio podpierały plecy zwłaszcza w okolicach lędźwi. Możliwość regulacji wielu stref sprawia, iż mogą Państwo dostosować wysokość poszczególnych elementów siedziska do swojej postury. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, część foteli posiada wbudowane wieszaki, idealne do zawieszenia marynarki.


Wysoka jakość wykonania

Inwestując w fotele ergonomiczne, dobrze jest wybierać modele, które nie zniszczą się, nawet podczas częstego użytkowania. W naszej ofercie posiadamy siedziska wyprodukowane z materiałów wysokiego gatunku. Dzięki temu, zarówno tradycyjne, jak i ergonomiczne fotele są bardzo wytrzymałe. Co więcej, solidne wykonanie krzeseł sprawia, iż te z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat.