Sklep

Aranżacje wnętrz

Bardzo istotne jest, aby każde wnętrze było funkcjonalne. Zwłaszcza, jeżeli nie ma dużego metrażu. Firma EFEKT Meble oferuje Państwu doradztwo w zakresie aranżowania pomieszczeń biurowych, sądowych, szkolnych oraz konferencyjnych. Z nasza pomocą każde wnętrze będzie praktyczne, a zarazem przestronne. Co więcej, zakup proponowanych przez nas mebli sprawi, że nawet najmniejsze biuro będzie przykuwało uwagę Państwa kontrahentów.

Dzięki EFEKT Meble stworzą Państwo praktyczne wnętrze biurowe i salę konferencyjną.

Wygodne biuro

Podstawową działalnością naszej firmy jest sprzedaż mebli biurowych. Niemniej jednak, z myślą o najbardziej wymagających klientach oferujemy także usługi z zakresu aranżacji biur, gabinetów, a także sali konferencyjnych. Doświadczeni pracownicy doradzą Państwu w jaki sposób urządzić każde pomieszczenie, by mogło jak najlepiej spełniać swoje funkcje. Co więcej, profesjonalna kadra pomoże w doborze odpowiednich mebli i dodatków, które z pewnością usprawnią funkcjonowanie użytkowników biura.


Przyjazne przedszkole

Nie każde dziecko chętnie chodzi do szkoły czy przedszkola. Dlatego też, warto na wiele sposobów umilać najmłodszym czas spędzony w placówkach. Nasi pracownicy od lat pomagają aranżować szkolne sale tak, by zachęcały dzieci do uczęszczania w lekcjach. Co więcej, w sklepie internetowym Efekt Style znajdą Państwo szeroką ofertę mebli idealnych do szkół oraz przedszkoli. Kolorowe stoliki, a także wygodne krzesełka z pewnością skuszą do nauki niejednego szkraba.